فهرست

برگزاری نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های بانوان و خانواده‌های استان "مازرونی سره"

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، به مناسبت دهه مبارک فجر، دفتر امور زنان و خانواده استانداری در نظر دارد نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های بانوان و خانواده‌های استان را بانام "مازرونی سره" در بخش‌های مختلف صنایع‌دستی، مشاغل خانگی، ملزومات حجاب و .... با حضور بانوان و خانواده‌های فعال در حوزه خرد و خانگی هم‌زمان با نمایشگاه صنعت ساختمان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نماید.

مسابقه فرهنگ ترافیک

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، به مناسبت در پیش بودن هفته نیروی انتظامی، دفتر امور زنان و خانواده در نظر دارد با همکاری فرماندهی انتظامی استان و با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک و کاهش تصادفات، مسابقه "فرهنگ ترافیک "ویژه عموم را برگزار نماید.  

نخستین همایش ملی زنان، مقاومت و حماسه 

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، نخستین همایش ملی زنان، مقاومت و حماسه توسط کمیته زن و دفاع مقدس استان خوزستان با محور های همایش  بايسته‌ها وچشم  ا نداز خانواده، زنان و خانواده، حجاب و عفاف، زنان، سیاست و بین الملل، زنان و فرهنگ، زنان و نظام اسلامی ، زنان،  اقتصاد و خانواده،  برگزار می شود.

نشست تخصصی وبیناری ارتقای مهارت های خانواده در دوران کرونا 

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، شبکه ارتباطی سازمان های غیر دولتی زنان بمناسبت روز ملی خانواده نشست تخصصی وبیناری ارتقای مهارت های خانواده در دوران کرونا  را روز چهارشنبه 13 مرداد ساعت 10 الی 12 برگزار می نماید.

وبینار:  *زن ؛پوشش وامنیت اجتماعی از دیدگاه قرآن* 

به گزارش دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی بابل، معاونت ریاست جمهوری در امور زنان وخانواده وبینار  *زن ؛پوشش وامنیت اجتماعی از دیدگاه قرآن* را روز یکشنبه 20 تیرماه 1400 ساعت 11 تا 12:30 برگزار می نماید.